Про мене

 

IMG_9116Ведмежий барліг вітає друзів!

Ось вам я. Дружина Гріззлі, архітектор-початківець, аспірантка, власниця трьох котів, трьох слимаків, ящика вовни для валяння і ровера, посткросер, турист і відповідно трошечки фотограф, фанат Толкіена, Тіма Бартона, мумітролів і всякої скандинавщини, багініще вишневих пляцків і лимонних кремів. Або просто Софія Русланівна.

Про що цей блог? Все дуже просто. Про три мої найбільші захоплення та речі, які на них надихають. Кулінарія, подорожі та рукоділля. Насправді, ці штуки між собою дуже пов`язані. Кожна нова країна, нове чи вже відвідане раніше місто пропонує мільйони вражень, смаків, ароматів та ідей для творчості. Практично з кожної поїздки я привожу новий рецепт чи ідею якоїсь прикраси. А ще сотні фотографій)) І я вже мовчу про те, наскільки вилазки за кордон допомагають в архітектурній діяльності))

Отже, в розділі “хендмейд” я розказуватиму про різні техніки рукоділля, які я освоїла.. Я не люблю зациклюватися на чомусь одному, а бажання щось зробити своїми руцями з`являється зазвичай спонтанно або при нагоді зробити комусь презент.  Прикраси, декор для хатки, листівки, альбоми і все в тому дусі шукайте тут

З розділом “кухня” теж наче все зрозуміло) Улюблені страви і їх рецепти, зауваги про ті чи інші кухні, враження від походів в різні заклади харчування.

Розділ “подорожі” звісно про подорожі. Україна і Європа, гори, моря і міста. Враження, поради і фотографії.

Магазинчик. Якщо вам сподобалося щось з розділу “хендмейд” загляньте в магазинчик. Ви можете стати власником оригінального виробу за помірною ціною. Можливе виконання на замовлення.

А ще тут є розділ “всяке різне”. Тут можна зустріти Грізлі;)

Чекаю на вас в Ведмежому барлозі! Щасти!

 

 

 

Залишити відповідь