Знову про валяння

Так склалося, що кілька днів хворіла. Працювати за комп`ютером не було настрою, тому лікувалася я , окрім іншого, валянням вовни. Навіть Гріззлі допомагав. Тому наш Ведмежий барліг перетворився на справжню майстерню))) Люблю підбирати кольори до майбутніх коралів. Часом один моточок вовни може викликати образ коралів чи брошки. Також мене вразило сонячне затемнення! Нагадало дитинство, коли ми з мамою в 1999 році спостерігали повне сонячне затемнення в Мукачеві. Я тоді вишневий сік пила))) Всі враження вилилися в нові коралі Eclipse.

А ще в мене посилилися шалі-хустинки, до яких я захотіла зробити коралі. І виникла ідея робити прикраси під конкретний виріб)) Тому якщо у Вас є улюблений светрик, сукня чи хустина — звертайтеся у фейсбуці ;)

Також подумую чи не почати робити елементи декору з валяної вовни — рамки для фотографій, картини, подушки тощо. Як вважаєте, варто?))

Словом, пост не надто довгий, бо вже пізно… Але декілька фото додаю))) і в магазинчику поповнення, тому заходимо, шеримо-лайкаємо, замовляємо щось гарненьке до свят))) Скоро будуть брошки-ранункули!

П.С.: Хотілось би знати Вашу думку про блог, коралі і рецепти, можливо, щось варто доробити або Вам щось дуже сподобалося, то не соромтеся))

IMG_1807 IMG_1806 IMG_1805 IMG_1798 IMG_1786 IMG_1783 IMG_1779 IMG_1767