Ягідне сорбе

Останніх кілька років маємо хорошу звичку з літа заморожувати ягідки на зиму. Вишні — на пляцки, смородина, порічки, малина — на сорбе, ожинки до компоту, а сунички і трускавки нагадують про літо. Особливо заморозки рятують весною, коли від похмурої погоди і іаітамінозу погіршується настрій. Тому пропоную Вам вітамінний антидепресант — ягідне сорбе.

Пропорцій не вказую, бо все залежить від того, наскільки кислі ягоди і наскільки солодке сорбе Ви хочете отримати.

Отже, нам потрібно:

Суміш заморожених або свіжих ягід (порічки, смородина, малина, можна змішувати, можна окремо);

Тепла кип`ячена вода;

цукор;

сік лимону до смаку.

IMG_1813

1.Ягоди виймаємо за декілька годин до приготування, щоб розморозилися. Якщо вони в пакетах, то можна на якийсь час опустити в посуд із гарячою водою. Ягоди перемішуємо і збиваємо блендером.

IMG_1815 IMG_1814

2. Невеликими порціями перетираємо через ситко, кісточки і шкірки, що залишиться відкладаємо в мисочку. З них потім можна зварити компот, додавши кілька яблук.

Цукор розчиняємо в теплій воді. Найкраще це робити поступово, розчиняти столову ложку цукру в невеликій кількості води і додавати до ягід. Пробуємо і повторюємо доки не отримаємо бажаний смак.

Виходить ось така яскрава смакота.

IMG_1816

 

3. Розливаємо по формочках або горнятках. Тіпорції, які зразу будемо їсти, ставимо в морозильник на 30-40 хв, решту — в холодильник.

IMG_1820