Про прикраси, які я робила для себе

Коли я купила собі перші мотки вовни для валяння, то навіть подумати не могла, що це заняття так мене захопить. Вважала, що робитиму собі прикраси час від часу. Але валяння – справа затягуюча. Комбінування кольорів, вибір камінців, намистин, бусин, підвісок – оце мій антистрес. Проблема в тому, що всі ці коралі і брошки я фізично не маю можливості переносити. Тому в моєму блозі є розділ “Магазинчик”, де Ви можете вибрати вже готовий виріб або замовити щось в тому дусі.

А ця стаття про прикраси, які вирішила зробити для себе. Коли матиму більше часу, то зможу зробити щось подібне на замовлення. Тому не соромтесь, звертайтесь))

Отже, мій найперший валяний виріб)

IMG_1049 IMG_1041

Фотографії поки не найкращі, але суть зрозуміла)) Я дістала море задоволення, збираючи ці коралі по кульці, по бусинці, закручуючи вусики з дроту)

Наступний виріб, який я шалено люблю – брошка райські яблучка. На жаль, вона для мене трошки завелика, але все ж))

IMG_1031

А це намиста, які я дуже хочу одягнути влітку.

IMG_1341 IMG_1357

IMG_1352

А ось ці коралі я зробила сьогодні. Дуже люблю такі кольорові градації. Як виявляється, я любителька сірого. Але в мене є вовна настільки гарних відтінків, що з задоволенням буду робити ще такі коралі)

Оце вирішили ми після церкви пройтися в центр і поласувати макаруном і какао в Каві на шпацер. І геть нам вилетіло з голови, що сьогодні єдиний день в рік ,коли істінні мужі вигулюють своїх улюблених жінок в центрі. Словом, усі оці натовпи тюльпано-підсніжників, туристів і циганів на площі Ринок шалено зіпсували мені настрій. Прийшлося відновлювати душевну рівновагу за допомогою ось такого рукоділля. А допомагала мені наша Котиха)

IMG_1464 IMG_1463

 

IMG_1460

Ця стаття скоро допивниться моїми виробами з мідного дроту і бісеру. Але поки все))