Улюблені місця щоб підкріпитися. Про нову ресторанну точку ForRest

Ось я думала про те, що мене надихає на нові кулінарні відкриття. І зрозуміла, що куштувати щось смачненьке я люблю не менше, ніж готувати. Тому час від часу ми вибираємося пообідати в якомусь ресторанчику. А ще в мене є кілька улюблених місцин, де я піднімаю собі настрій за какао чи лимонним морозивом. Є місця студентських років, наприклад, Дзига, місця для обговорення робочих питань або підписування листівок для посткроссінгу. Тому я вирішила скласти щось на зразок ТОП-10 гастрономічних місць Львова. Список цілком суб`єктивний, нерекламний і позиції зазначені в довільному порядку. Публікуватиму про кожен з пунктів, коли матиму настрій))

Отже,

1. Кафе № 1 на площі Катедральній

2. Кулінарна студія в проході Крива липа

3. ForRest на площі Катедральній,3

4. Цукерня вул. Староєврейська, 3

5. Дзига вул.Вірменська

6. Кава на шпацер мігрує з площі Ринок до Оперного

7. Світ кави площа Катедральна

8. Львівські пляцки на площі Ринок,13

9. Золотий дукат

10. Вакантна позиція ;)

Почну я з нашого нового відкриття, яким просто не можу не поділитися! IMG_1083Це ForRest на площі Катедральній.

От якось веталися ми з Гріззлі ввечері після роботи і політеху і ну дууууже мені лінь було щось ще готувати. А оскільки я не пообідала того дня, то краєм ока зазирала у вітрини кафешок і магазинів. І ось дійшли ми до Катедри. Дивлюся, а біля входу в кафе запрошення на гарбузову зупку. Чи я могла встояти перед такою спокусою?  Словом, зайшли і не пошкодували))

Перше, що кинулося в очі — інтер`єр. от маю я якусь нездорову любов до цегляних стін в оздобленні внутрішніх просторів. Особливо білих. особливо в поєднанні з зеленими, пишними рослинами в горщиках. Не два-три засохлі вазонки на запилюченому підвіконні, а ціла зеленюща стіна. І багато столиків зі зручними канапами. Я трохи Шелдон і як бачу канапу в кафе, то зразу спрацьовує принцип “це моє місце”)). Ну і стіна, по якій можна писати і малювати кольоровими крейдами (перейшла у спадок від попереднього кафе) для любителів “тут був я”. Я намалювала трохи кривого кота і тішилася з того як мала дитина)))

DSC_0107

Друге, неймовірно милий офіціант розтопив моє холодне(до офіціантів) серце. Нагадав мені одного з учасників останнього сезону Мастер Шефу, того, що так мило кричав “Чуть-чуть, чуть-чуть,чуть-чуть”. Мені здалося, що він доволі професійно справлявся зі своїми обов`язками. І був дуже чемним і милим, розказував нам про страви і порекомендував такі, які нам дуже засмакували, питався, чи все нам сподобалося))Жаль, не знаю його імені.

Третє, меню.  Вибір досить великий і цікавий.Страви європейської і авторської кухні відповідають критерію ціна-якість, порції досить великі. Це не той ресторан, де  супер вишукано-оригінально-пафосно -і тд+ порція “як кіт наплакав” і ціни мінімум вдвічі вищі). Ми замовили як то кажуть перве-вторе-і-компот. Салат, зупка, друге,десерт, фреш і чай. Нам на двох з головою було достатньо)

І ще потішило, що принесли все в правильному порядку, а не так як в Челєнтано(спершу піца,а потім зупа і ти не знаєш, що краще — застигла піца чи холодна зупа).

Моє серце покорила гарбузова зупа пюре. Така ніжна і водночас насичена, радісно-помаранчева, ароматна…словом, я так захопилася, що навіть не встигла сфоткати. І ледь встигла відібрати в Грізлі, щоб спробувати… Я б їла і їла її. А оскільки вона твердо переконала мене,що пора шукати рецепт, готувати її вдома і ділитися з Вами всіма тонкощами цього кулінарного дива, то я просто мушу скуштувати її там знову. А поки рецепту в мене нема, заходьте в ForRest))

IMG_1084

DSC_0115

А ще я вирішила потішити себе меренгою з фруктами. Доволі легкий і смачний десерт. Взяла на замітку.

IMG_1085

DSC_0110

 

Обіцяла милому офіціанту, що напишу про них в блозі і от я дотримала свого слова. Для підкріплення моєї інформації посилання.

І наостанок, це не є рекламою, за яку я щось отримую. Це просто розповідь про місця, в яких смачно готують і приємно відпочити, незалежно, чи хочеш пообідати, чи випити кави.

Дуже надіюся, що цей ресторан буде пропонувати якісні послуги не лише на початку, щоб заманти клієнту, а що це основний принцип засновників і персоналу. Успіхів і їм і нам))