Що спільного між морем і коралями)

Після кількох кулінарних постів прийшла черга подорожувально-хендмейдного))

Зима то такий період, коли дуже гріють спогади з літніх подорожей. І останнім часом в мене найбільшою популярністю користуються Скандинавія, Хорватія і Прованс у Франції. Час від часу переглядаємо фотографії в альбомах і кожен раз захоплюємося чудовою природою, якою обдаровані ці країни. І власне так співпало, що я, будучи натхненною лазурним морем, соснами, ракушками, кольоровими водоростями і чудовими спогадами, знайшла в одному з улюблених хендмейдних магазинів набір вовни для валяння неймовірних кольорів і підвіски з морською тематикою.

IMG_8695

В результаті маю серію із (поки) 7 намист з валяної вовни, натуральних камінців, керамічних та скляних намистин, бісеру.

IMG_1368

 

Перші три — це “Набережна в соснах”:

IMG_1354

IMG_1350

 

Намистини з валяної вовни натуральних відтінків, природний камінь, чеські скляні намистини та бісер, металева підвіска.

IMG_1352 IMG_1353

 

Наступні коралі — “Лазурне море”:

IMG_1358

IMG_1341

На ці коралі мене надихнули водорості)) Вовняні намистини, поливані керамічні чеські намистини, бісер, підвіска морська зірка.

IMG_1356

Ці коралі чудово пасуватимуть до білої літньої блузи чи пляжної сукенки. Валяна вовна, бірюза,бісер ,на жаль, невідомі мені камінці і підвіска ракушка. Дуже подібна на моїх ахатин))

IMG_1355

Ці коралі як пляж у Ніцці – сіра і молочна галька і лазурне море. Валяна вовна і рельєфні скляні намистини.

IMG_1361

А це намисто-хомут потребує окремої уваги)

IMG_1363

Суцільний валяний хомут з декором з вовни та чеських намистин абсолютно неповторний і унікальний ;) Авторський -приавторський))

IMG_1364

IMG_1006 IMG_1005

Якщо Вам сподобалися ці прикраси і Ви б також хотіли, щоб котрісь із цих коралів поселилися серед Ваших аксесуарів, то вже за декілька днів почне діяти наш Ведмежий магазинчик)) Звісно, можна не чекати, а зразу звертатися у ФБ (Sofia Popovych).

Бажаю всім натхнення!

P.S: Вже напоготові стаття про брошки з валяної вовни ;)