Про роботу руцями. Як все почалося, звідки набирався досвід і що з того виходить.

Яким би захопленням не була архітектура, але тут бере гору суто жіноча натура))

Не можу назвати якийсь конкретний момент, коли я раптом почала щось хендмейдити. Скільки себе пам`ятаю, я завжди то шила лялькам сукні, то робла всякі брязкальця з бісеру, то вишивала, то ліпила з глини і так далі. А ще малювала і робила вітальні листівки. Коли я вчилася у випускних класах,то почали з`являтися перші магазини по типу ” Арт скриньки” і пішло-поїхало…Листівки, скрапбукінг, пакування подарунків і все, що пов`язане з папером, заслуговує на окремий пост. ))

А ще я обожнюю різні прикраси з природніх матеріалів. Кераміка, срібло, мідь, скло. Не те, щоб у нас на вернісажі було мало таких штучок, але в якийсь момент мені захотілося чогось виразнішого, а от авторську біжутерію студентська стипендія стягувала зі скрипом. От так я й почала робити прикраси, найчастіше намисто.

Потім в мене з`явилася мрія поставити колись ялинку , повністю прикрашену хендмейдними іграшками. Тому останніх кілька років в листопаді в мене починається святковий марафон…Про різдвяні декорації буде також окремий пост. А поки ось знимка для оріентації в темі;)

IMG_1088

І ще одна…

IMG_1055

 

Різні техніки хендмейду освоювалися поступово. Вишивання — чудове заняття зимовими вечорами, а ще гарно йде під час відпочинку на морі. В`язання прекрасно займає руки ,коли дивишся фільм. Листівка, зроблена своїми руками, завжди дуже тішить іменинника (чи уродинника). А коли захотілося здивувати маму на день народження і коліжанку в день весілля — навчилася робити букети з цукерок.

Знайшла старі нитки для в`язання — чому б не нав`язати гачком сніжинок і серветок…

IMG_0796

А ще останнім часом в Зеленій канапі почали запрошувати різних художників для проведення “уроків образотворчого мистецтва для дорослих”. Була поки лише на чотирьох, наступного тижня планую попасти на п`ятий. Дуже всім рекомендую Зелену канапу

Після такого уроку з Уляною Нищук-Борисяк я купила собі акрилові фарби і порозмальовувала ось таких от коників і пташок))

А ще я побувала на майстеркласі однієї з улюблених художників Ольги Кваші.  Між іншим, ходила з мамою. Тому не вагайтеся, якщо захочете незвично провести вечір п`ятниці)))

І ,мабуть, найприємнішим відкриттям цієї зими для мене стала техніка мокрого валяння з вовни. Для неї також приготую окремий пост) І перші вироби, які з`являться в магазинчику, будуть саме з валяної вовни.

IMG_1021

Отож, бажаю всім творчих успіхів!