Чому тут є категорія ” кухня”.

IMG_0881

Кулінарія зацікавила мене ще в дитинстві. Бабця завжди дозволяла мені збивати білкову піну та місити тісто. Природно, що я допомагала мамі готувати, а вже в 15-16 років я сама пекла тортики і печивко. Відкриттям для нас стала кулінарна передача Юлії Висоцької. Саме її книги нам відкрили іншу кухню, з новими рецептами, продуктами і способами приготування. В той же ж час ми почали активно подорожувати Європою і пробувати, пробувати, пробувати…В подорожах пізнаються нові смаки та аромати. Наприклад, біфстроганов я вперше спробувала в ірландському пабі в Рівному кілька років тому, після чого ця страва стала чи не найпопулярнішою в нашому домашньому м`ясному меню. В Норвегії я по новому відкрила для себе лосося, в Хорватії розпробувала різні види паст і запіканок, а також роздобула божественний кущик розмарину. В Голландії я попробувала справжній сир, твердий, з насиченим і неперевершеним смаком, а ще купила свою першу баночку гірчиці в зернах.  В Австрії та Німеччині неодмінно потрібно насолодитися чудовою випічкою з філіжанкою кави. Для цього ідеально підійде котрийсь із ресторанчиків мережі Rosenberger. Ну і звичайно Франція, про неї можна писати окрему статтю. А ще я обожнюю нашу рідну галицько-карпатську кухню.

В цьому розділі буду писати свої улюблені рецепти, які перевірені часом і схвалені родиною та друзями, а також нові, які тільки пробують завоювати собі місце в нашому меню. А ще про враження від тих чи інших закладів харчування.

Я намагаюся готувати здорову їжу, проте не можу похвалитися, що вона низькокалорійна. Але три заняття в тиждень у спортзалі гарно спалюють зайві калорії. І ще я ніколи не відмовляюся ні від домашнього пляцка, ні від купчого італійського панетоне з лимонним кремом. Це моя слабкість, яку я собі дозволяю і майже ніколи не шкодую про неї ;)

До слова, наразі мені найбільше імпонує французька та середземноморська кухні. За основу беру рецепти з кулінарних книг (напр. Джулії Чайлд чи тої ж Висоцької), пробую кілька варіантів і обираю свій, або просто імпровізую))

А ще в мене поки не виробилася звичка фотографувати поетапно процес готування, тому вибачайте, якщо якась публікація буде недостатньо ілюстративна. Ось так ))

Надіюся, що цей розділ сподобається і пригодиться вам! Буду рада вашим новим рецептам, зауваженням і побажанням щодо моїх страв, а також кулінарним челенджам ;)

Отже, незабаром перший рецепт!