Райський десерт “Плавучі острови” або Oeufs a la neige

Цей десерт такий ніжний і такий цівий, що Ви просто мусите хоча б спробувати його!

DSCN2774

Джулія Чайлд називає цей десерт “Oeufs a la neige(фр)”, що цілком співзвучне зі “Сніжками в кремі” Дарії Цвек. А моя прабабця називала його “Плавучі острови”. Це десерт дитинства моєї мами, і це я його вперше приготувала і скуштувала. Тобто я готувала окремо “сніжки” і окремо крем-англез, але ще ніколи — разом.

Отже нам на 6 людей(або двох мене і маму) для сніжок чи островів нам потрібно:

2 білки;

40 г цукру;

3 скл. молока;

Для крему:

2 жовтки;

50 г цукру;

1 ч.л. крохмалю;

молоко, що залишиться від варіння островів.

Трускавки, суниці або інші улюблені ягоди.

1. Збиваємо піну з білків. В чистому посуді збиваємо охолоджені білки до м`яких піків, тоді додаємо цукор і продовжуємо збивати до твертих піків.

2. Розігріваємо молоко. Столовими ложками набираємо піну і кладемо в кипляче молоко. Коли білок згорнеться(приблизно 30 сек), перевертаємо сніжку на інший бік. Готову сніжку викладаємо на тарілку.Так робимо зі всією піною.

DSCN2771 DSCN2772

3. Крем англез(Англійський крем.)

Готується так як заварний, але без борошна. Жовтки розтираються з цукром та крохмалем. Додаємо частину молока, щоб жовтки поступово загрілися. Потім виливаємо суміш до решти молока і помішуючи дерев`яною ложкою чи вінчиком варимо до загустіння. Не доводимо до кипіння, бо можуть згорнутися жовтки!

IMG_2473 IMG_2474 IMG_2476

4. крем виливаємо в велику глибоку миску, зверху викладаємо сніжки. Чи то пак вже острови в океані чудового жовтого крему)) Можна поставити в холодильник на півгодини, а потім декорувати свіжими ягодами, м`ятою, джемом, карамеллю тощо.

DSCN2773

Вуаля!

DSCN2774  DSCN2775